Irmak Gümüş

Ödeme/ Teslimat Politikası

Ödeme ve Teslimat
  1. Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yoluyla ödemelerinizde, TURAN KARABULUT – Ziraat Bankası Çapa Şubesi – IBAN: TR 2600 0100 0866 57949945 5002 hesabımızı kullanabilirsiniz.
  2. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile online tek ödeme ya da taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
  3. Sipariş Bedeli İadesi Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; SADE TASARIM, eğer ürünleri kargoya henüz vermediyse, siparişin veriliş tarihinden itibaren üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.
  4. Teslimat Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri en kısa sürede kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi, e-mail veya telefon aracılığıyla tarafınıza bildirilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini, teslimat adresi olarak bildiriniz. Kargo ücreti alıcıya aittir. Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile uygun fiyata gönderim yapılmasını sağlamış bulunmaktayız. İstanbul-Fatih merkezli atölyemizden kargoya verilen ürünlerin, İstanbul içi adrese ulaşım süresi 2 iş günüdür. İstanbul’a 600 km uzaklığa kadar iller için ulaşım süresi 2 gün, 600 km ve üzeri uzaklıktaki iller için, ürünlerin adrese ulaşımı ise 3 iş gününü bulmaktadır. Yurt dışından gelen siparişler için de yine Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız.
  5. Ödeme Takibi Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa, ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.
  6. Lütfen dikkat ediniz!

Lütfen sözleşme konusu malı teslim almadan önce muayene ederek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı malı kargo şirketinden teslim almayınız. O anda kargo şirketinin tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanağın bir kopyasını şirketimize iletiniz. Kusurlu veya hasarlı malın tanzimi için isteğinize göre, şirketimiz ya ücretsiz mal gönderiminde bulunacak ya da para iadesi yapacaktır. Teslim aldığınız malın ise hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir.

Bizi Takip Edin

BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

Irmak Gümüş

BİR TALEBİNİZ Mİ VAR?

Ürünlerimizle ilgili sorunuz varsa lütfen bizimle doğrudan iletişime geçin veya iletişim formumuzu kullanın.